אבי ברססט ודליק וולינץ בפתיחת אירוע יום השינה העולמי צלם: אביב חופי

אירוע יום השינה הבינלאומי בהולנדיה

ציון יום השינה העולמי, הנו יוזמת הארגון הבינלאומי, אשר חרט על דגלו לקדם את בריאות השינה ברחבי העולם.

ארגון השינה העולמי פועל ללא לאות, להגברת המודעות בעולם לחשיבות השינה ולהשלכות השליליות שיש למחסור בשינה ולאיכות שינה. חסך הבא לידי ביטוי, בגלל  אורח חיים שנכפה, חוסר ברירה או בשל הפרעות השינה בעצמן. הארגון הבינלאומי, מקשר בין ארגוני השינה השונים ומומחי שינה כמו: קלינאים וחוקרים לקידום בריאות השינה ברחבי העולם.

ישראל היא אחת מ- 73 מדינות החברות בארגון, אלו לוקחות חלק באירועי יום זה, ובישראל מיוצגת על-ידי מר אבי ברססט, מנכ"ל חברת הולנדיה. 

לכבוד יום השנה הבינלאומי ב- 16.3.2018 וכיאה לנציג הארגון בישראל, נערכה בשבוע שעבר השקה נוצצת בחנות הדגל של הולנדיה סניף דיזיין סנטר בבני ברק  ביקור במקום מעבר לתכנית האמנותית המענגת, עם הופעת להקת מיומנה, עוררה בי חשק רב להתענג על המיטות הנוחות והמזמינות מהקולקציות של הולנדיה.

יום השינה בסימן המשפט: "הצטרף לעולם השינה, שמור על המקצבים שלך כדי ליהנות מהחיים" מדגיש את חשיבות המקצבים היומיים בשינה בריאה, ובהשראת פרסי נובל בפיזיולוגיה ורפואה שהוקצו לשלושה חוקרים אשר הקדישו את לימודיהם למקצבים היומיים.

אבי ברססט ולהקת מיומנה בפתיחת אירוע יום השינה העולמי צלם אביב חופי

אבי ברססט ולהקת מיומנה בפתיחת אירוע יום השינה העולמי צלם אביב חופי

לידעתכם! שלושה מאפיינים ליצירת שינה תקינה:

משך השינה: ההמלצה הרווחת  8 שעות שינה

המשכיות השינה: תקופות השינה לרציפות וללא פיצול.

עומק השינה: שינה עמוקה מספיק כדי להיות משקמת.

יתרה מכך: נמצא כי שמירה על המקצבים קבועים לאורך היממה מפחיתה את הסיכון להפרעות שינה, הפרעות בריאות הנפש ובעיות בריאות כרוניות כגון השמנת יתר וסוכרת.

 

  , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *