אופטימל ירושלים – הכירו את צוות המומחים לטכנולוגיה אסתטית מתקדמת.

הדמיית תלת מיימד להמחשה אחרי הניתוח. אופטימל מדיק ירושלים. מאת רות ברונשטיין 106il ישראל לייף סטייל מגזין כתבת טיפוח ויופי

הדמיית תלת מיימד להמחשה אחרי ניתוח. באופטימל מדיק ירושלים

מתלבטת? מה צריך קודם, בוטוקס או מילוי קמטים? ניתוח עפעפיים או שאיבת שומן? הקפאת שומן או ניתוח פלסטי?להרים חזה או רק להגדיל חזה? במקום לפנות לכמה מרפאות שונות. אפשר ומומלץ לקבל יעוץ ומערך טיפולים אצל המקצוענים מכל תחום ובמיקום אחד, מרכז רפואי הנותן מענה מושלם לכל טיפולי האסתטיקה. באופטימל ירושלים, ד"ר יוחאי שושני מנתח מומחה לעפעפיים, ד"ר מיכאל איצקסון מנתח מומחה לחזה ואף, ד"ר הלנה יגרה מבצעת שאיבת שומן, ד"ר ג'יימס שאול מקפיא שומן CoolTech הצרת היקפים, ויוסי בן יקר פורט על המיתרים ומנהל את כל המרפאה ביד רמה ואתן וגם אתם, כמובן מוזמנות להכיר. מרפאה אחת עם טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות לצד כל מגוון תחומי הטיפולים האסתטיים. 

אופטימל ירושלים, המרכז לאסתטיקה הגדולה בירושלים, מטפלת בכל תחומי האסתטיקה החל מהסרת שיער לניתוחים מורכבים בתחום הכירורגיה והפלסטיקה האסתטית. המרפאה עובדת גם בשירות חברי קו"פח כללית, למבוטחי פלטוניום ובכלל לכל אחת שרוצה להרגיש בטוחה שהגיעה לנקודת המפגש העיקרית שבין טכנולוגיה מתקדמת לשירות אסתטי מקצועי.

המרפאה פועלת תחת פיקוח רפואי מלא ומשתמשת במכשור ייחודי, מהמתקדמים בארץ ובעולם, בעלי אישור ה- FDA האמריקאי המחמיר ומשרד הבריאות הישראלי.

מסיור במרפאה התרשמתי במיוחד מצילום והדמיית תלת מימד וירטואלית לניתוחים פלסטיים. טכנולוגיה מדהימה המאפשרת לראות בלייב את מראה הגוף אחרי הניתוח וההחלמה, הטכנולוגיה הראשונה והיחידה בעיר הבירה. ד"ר מיכאל איציקסון מציין: לא יהיו הפתעות או אכזבות, כי דרך משקפי תלת מיימד ייחודיים אפשר לראות את התוצאות אחרי ההחלמה מהניתוח, תהליך ההדמיה גם מקל על קבלת ההחלטה של לקוחות פוטנציאלים"

 ד"ר מיכאל איציקסון מסביר על הטיפולים החדשניים במרכז החדשני לטיפולים אסתטיים. אופטימל מדיק ירושלים. מאת רות ברונשטיין 106il ישראל לייף סטייל מגזין כתבת טיפוח ויופי

ד"ר מיכאל איציקסון מסביר על הטיפולים החדשניים במרכז החדשני לטיפולים אסתטיים

בנוסף לניתוחי החזה וניתוחי האף השכיחים, באופטימל ירושלים מציעים מגוון רחב של טיפולי פנים חדשניים, לחידוש העור, הסרת שיער, ניתוחי הגדלת חזה גם בטכנולוגיה ללא שתלים ע"י שאיבת שומן מהגוף, שאיבת שומן מכל חלקי הגוף, בהרדמה מקומית וללא ניתוח, טיפולי בוטוקס ומילוי חומצה האילרונית, העלמת נימים בולטים, שאיבת שומן טבעי מהגוף והזרקה לפנים, ניתוחי עפעפיים ועוד.

חשוב לדעת!! לא כל טיפול אסתטי מתאים ומשיג את התוצאות הרצויות לכל אחת ואחד. במיוחד אלו שהתחילו לטפל בעור בוגר, נדרשות לקבל ייעוץ כולל ומקיף למגוון האפשרויות והטיפולים.

'רואה לך בעניים' – ניתוחי עפעפיים למי כדאי? מה יותר יעיל וזול למראה פנים מבוגר? 

העניים הם אחד המוקדים החשובים ביותר של הפנים, כשאנו מקיימים דיאלוג תמיד נסתכל לעניים של האדם איתו אנו יוצרים קשר שיחה פיזי. העניים הם הראי של הנשמה, הרושם הראשוני – הכרטיס הביקור שלנו, לכן כולנו מייחסות חשיבות יתרה לטיפוח אזור העניים, התופסים חלק נכבד מהחלק העליון והמרכזי של פנינו.

בצילום: דורין הופט, למצולמת אין קשר לניתוח עניים. קרדיט צילום: 106il ישראל לייף סטייל מגזין

בצילום: דורין הופט, למצולמת אין קשר לניתוח עניים. קרדיט צילום: 106il ישראל לייף סטייל מגזין

טיפולי עניים

ישנם מקרים בהם נחדיר חומר מילוי לשקעים מתחת לעניים, חומר מילוי כדי לטשטש כהיות ולהעלים פיגמנטציה, נחדיר חומר בוטוקס לאזור מסביב לגבות, מצדדי ומעל לגבות והמצח, על מנת לקבע ולמתוח ובכך גם להגדיל את המרחק בין העפעפיים לגבות, התוצאה הנדרשת היא להדגיש ולהבליט את גודל וצורת העין. אך עדיין הקפלים בעפעפיים והעור היבש כתוצאה מנזקי הגיל והשמש מזיקים בעניים ובמראה, אם נתקשה לאפר את העניים, צללית לא תטשטש את עודפי העור והקמטים בהם, ונוצר קושי לצור אשליית אחידות בעור, סביר להניח שמי שתרגיש חוסר נעימות ממצב זה, תצטרך לשקול ולבדוק קיום ניתוח עפעפיים. תחלס הרי לא לכל אחת, יש מאפרת צמודה או זמן רב לשם איפור.

לכן חשוב ורצוי במקרים מסוימים, לעבור דווקא ניתוחי עפעפיים. אלו לא רק ניתוחי אסתטיקה, במקרים רבים ניתוחי עפעפיים הם ניתוחים בריאותיים הממומנים בשיתוף קופות החולים. תחושת הקושי בפתיחת העין כשהשמש קופחת אינה בהכרח רק כתוצאה מסנוור, אלא לעיתים קרובות זוהי תוצאה של עודפי העור המכבידים ומגבילים את היכולת לפתיחה המלאה של העין. הגבלת מרחב הראיה בגלל צניחת עפעפיים.

חשוב לבדוק את הנושא, לקיים ייעוץ והערכה כוללת מהן הטיפולים האפקטיבים ביותר עבורך. ד"ר יוחאי שושני, רופא עיניים  בעל ניסיון רב, מומחה ואוקולופלסט במרפאת אופטימל ירושלים מציין: "הקיץ זו התקופה הנכונה ביותר לביצוע ניתוח עפעפיים ואכן אלו הניתוחים הנפוצים בתקופה זו. זהו ניתוח קצר יחסית, תוצאות כמעט לכל החיים".

לקביעת תור, וייעוץ ללא התחייבות:  אופטימל ירושלים *9179 או שיחת חינם 1-800 399-388 הגן הטכנולוגי בנין 1 קומה 3 כניסה ב' מלחה ירושלים

למידע נוסף היתרונות, מה יותר יעיל וזול יותר לעור עם קמטים בעפעפיים? ?לחצי כאן 

מאת: רות ברונשטיין כתבת לייף סטייל טיפוח ויופי 106il לייף סטייל מגזין

 

 

 

 

  , , , , , , , , , , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *