אגדת האחים קריי- מבוסס על סיפור אמיתי

אגדת האחים קריי

באנגלית: Legend

דרמת מתח היסטורית המביאה את סיפורם של האחים התאומים ששלטו בעיר לונדון בשנות ה 60. הסיפור של השניים חושף את ההיסטוריה הסודית של העיר לונדון שהייתה אז מרכז האפנה, התרבות והמתירנות, ושהפיצה את בשורת המהפכה לכל העולם.

משחקו של טום הארדי, המגלם את תפקיד התאומים כובש את המסך! ממש בית ספר למשחק!!

אורך הסרט: 131 דקות

עכשיו בבתי הקולנוע

בריאן הלגלאנד, הבמאי זוכה פרס האוסקר ( סודות אל.איי, מיסטיק ריבר ) מביא את סיפור עלייתם ונפילתם של האחים קריי, התאומים הידועים לשמצה רג'י ורוני קריי, את שניהם מגלם השחקן טום הארדי.

כאשר רוני משתחרר מהכלא, האחים יוצאים לכבוש את האיסט אנד של לונדון. הם מתעסקים עם נגסטרים אכזריים ועובדים עם המאפיה האמריקנית, מגיעים למעמד של סלבריטאים, מחוזרים ע"י עשירי ומפורסמי לונדון ונראה שהם בלתי ניתנים לעצירה. בינתיים, רג'י מתאהב בבחורה מקומית, מתחתן איתה ומבטיח ללכת בדרך הישר, הוא מתרחב לעסקים לגיטימיים כבעלים של כמה מועדוני לילה. עם זאת, שום דבר לא נמשך לנצח. האימפריה של האחים קריי מאויימת מכל הצדדים: חקירה משטרתית מתמשכת, ההתפרצויות האלימות והפרנואידיות של רוני אשר מובילות אותו לבצע רצח
וההתפוררות האיטית של הנישואין של רג'י אשר מובילים לטרגדיה.

 

 

על הבמאי והשחקנים:

בריאן הלגלאנד – במאי

זכה בפרס האוסקר על התסריט לסרט "סודות אל איי", כמו כן, היה מועמד לפרס פעם נוספת על התסריט שכתב לרט "מיסטיק ריבר". בנוסף, ביים את הסרטים: "פייבאק", "סיפור של אביר", "42" ועוד.

 

טום הארדי – רונלד קריי / רג'י קריי

כיכב בסרטים: "התחלה", "עלייתו של האביר האפל", "מקס הזועם: כביש הזעם", "לוחם", "זאת מלחמה", "רוקנרולה", "סאקר פאנץ'", "מארי אנטואנט", "לאייר קייק" ועוד. כמו כן, עתיד לככב בסרט "האיש שנולד מחדש" לצידו של לאונרדו דיקפריו שיוצא בשנה הבאה.

 

אמילי בראונינג – פרנסס שיי

השחקנית הצעירה כיכבה בסרטים: "סאקר פאנץ'", "כנופיית נד קלי", "מעשייה על שתי אחיות", "גוף מארח", "פומפיי" ועוד.

  , , , , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *