בקסטריט בויז בהופעה בישראל!

BACKSTREET BOYS בהופעה חיה לראשונה בישראל!

הבקסטריט בויז, להקת הבנים המצליחה ביותר בכל הזמנים, תסגור את סיבוב ההופעות הבינלאומי שלה IN A WORLD LIKE THIS בקיץ הקרוב בישראל! ההופעה תתקיים באמפיפארק רעננה, בתאריך ה-29.07.14.

בקסטריט בויז בהופעה בישראל!

בקסטריט בויז בהופעה בישראל!

הבקסטריט בויז, להקה הבנים האמריקנית, הנחשבת ללהקת הבנים המצליחה ביותר בהיסטוריה, ולאחת הלהקות המצליחות ביותר בכל הזמנים, עם מכירות של מעל 130 מיליון אלבומים ברחבי העולם, וכוכב כבוד בשדרת הכוכבים של הוליווד, מגיעה לראשונה לישראל להופעה אחת ב – 29.07.14 באמפי רעננה.  ההופעה בישראל תסיים את סיבוב ההופעות הנוכחי של חברי הלהקה IN A WORLD LIKE THIS, אשר יפתח בסוף יוני בלונדון. במופע תבצע הלהקה את כל הלהיטים מהאלבום In A World Like This , ולהיטים נוספים מכל הזמנים.

הלהקה הוקמה בארה"ב בשנת 1993 חברים בה ניק קרטר, בריאן ליטרל, האווי דורו, איי ג'יי מקלין וקווין ריצ'רדסון זכתה להצלחה מסחררת מיד עם הקמתה, לצידה שורה ארוכה של להיטי פופ שהובילו את המצעדים וזכו להצלחה בינלאומית כמוGet Down (you’re the one for me), I Want it That Way, Show Me the Meaning of Being Lonely :  Everybody (Backstreet's Back) ועוד. הלהקה ממשיכה לפעול בהצלחה גדולה גם בעשור האחרון, הלהקה זכתה לשבעה אלבומים רצופים שהגיעו, כל אחד בתורו, לעשירייה הפותחת במצעד הבילבורד האמריקאי.

בקסטריט בויז בהופעה בישראל!

בקסטריט בויז בהופעה בישראל!

IN A WORLD LIKE THIS  –  האלבום השמיני (שביעי בארצות הברית) הוקלט על ידי חברי הלהקה והושק ביולי 2013. התכנון המקורי היה להשיק את האלבום בשנת 2011, אך בסופו של דבר חברו הבקסטריט בויז ללהקת New Kids On The Block, ושתי הלהקות יצאו לסיבוב הופעות משותף, מה שדחה את השקת האלבום בשנתיים. בסופו של דבר האלבום האחרון יצא לאור ב-2013, עם סיגנון מוסיקלי שהיה שילוב בין פופ מודרני,דאנס ומוסיקה עכשווית. באלבום זה שרים  כל חמשת חברי הלהקה המקוריים,  מה שלא קרה  מאז שקווין ריצ'רדסון עזב את הלהקה בשנת 2006  וחבר אליה  שוב  בשנת 2012.  זהו גם האלבום העצמאי הראשון של חברי הלהקה מאז שהקבוצה עזבה את חברת התקליטים שלה ב-2010.

האחראים להבאת המופע לישראל והפקתו  היזם טל שרף וחברת המוסיקה אטיסוטו. שרף, בעל ניסיון של כעשור בתחום ההפקות, הביא בקיץ האחרון לארץ את חוליו איגלסיאס להופעה מוצלחת בקיסריה. חברת אטיסוטו, הנה חברת המוזיקה מהמובילות בישראל, המעניקה שירותי מוזיקה למגוון אירועים ושיתפה פעולה עם די ג'ייאים מהמובילים בעולם כמו HARDWELL, AVICII, SVEVE AOKI ועוד.

בקסטריט בויז בהופעה:

29.7.14 יום שלישי, אמפי רעננה, פתיחת דלתות 19:30.

מחירי הכרטיסים: בין 269 ₪  ל- 995 ₪, למתחמי האורקסטרה, יציעים ומתחם הדשא, פרטים במועד רכישת הכרטיסים.

מכירה מוקדמת לכרטיסי VIP תפתח באתר המעריצים של הלהקה BACKSTREETBOYS.COM ביום שישי, ה-09.05.14 – החל משעה 14:00

מכירה לקהלה הרחב תחל ביום ראשון ה-11.5.14 בקופת תל אביב החל מהשעה 10:00 – 2207*

מומלץ***

  , , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *