סרט ישראלי פרה אדומה

סרט ישראלי פרה אדומה

הסרט ישראלי פרה אדומה

הצצה קטנה לעבר החיים בקהילה ובתרבות הדתית, בישוב מתנחלים ממזרח ירושלים. גם בסרט כמו בחיים, החינוך השמרני לא מצליח להכחיד את הטבע ויצר התודעה המינית של גיל ההתבגרות, גם אם זה לא בדיוק עונה על הציפיות, המסורת והדת. לתוך הנרטיב הדתי של הפרה האדומה בסרט, נרקם סיפור אהבה.

הסרט הישראלי של ציביה ברקאי יעקב, זוכה הפרסים בתחרות הקולנוע הישראלי העלילתי
-פסטיבל הקולנוע ירושלים 2018
-פרס חג'ג' לסרט העלילתי הטוב ביותר
-פרס ע"ש ענת פרחי לסרט הביכורים
-פרס חג'ג' לשחקנית הטובה ביותר – אביגיל קובארי

אורך הסרט פרה אדומה: 91 דקות

פרה אדומה דובר עברית, כתוביות עברית ואנגלית.

החל מתאריך 10 בינואר 2018, בבתי הקולנוע בכל רחבי הארץ.

תקציר הסרט: פרה אדומה הינו סיפור המלווה את מסע ההתבגרות  של בנימינה בת יחידה 17, לאב משיחיסט ימיני קיצוני, בתקופת בגרותה.

אצוטט את דברי הבמאית ציביה ברקאי יעקב, לסרט הביכורים הראשון שלה: "יש סרטים שיושבים ומחכים ועד שלא תעשי אותם הם ימשיכו להסתכל עליך בציפייה כזו, לא יניחו לך, ישבו לך בגרון. פרה אדומה הוא סרט כזה שגדל איתי וצמח בתוכי שנים על גבי שנים. הסרט פרה אדומה מחבר את המקומות הכי פרטיים וכמוסים שלי עם התבוננות רחבה יותר על המציאות והחברה ממני באתי. הסרט נעשה ממקום אינטימי ופרטי, על הרגשות והחוויות שלי בתוך החברה שגדלתי בה. חשוב היה לי לשמור על כנות ומורכבות בתוך הקצוות שקיימים בסיפור הזה ובחיים של כולנו. אני מרגישה מבורכת שזכיתי ליצור את הסרט הזה עם חבורה כל כך מוכשרת ואמיצה של אנשים שגרמו לסרט הזה לקרות ולהיות מה שהוא".

 

  ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *