פטרת ציפורניים

מספיק לאחוז ציפורניים במצב… יש פתרון לפטרת ציפורניים!

רגע לפני שהקיץ מגיע, והנעליים הפתוחות יוצאות מהארון, זה הזמן לדבר על פטרת ציפורניים. פטרת ציפורניים היא למעשה מעין זיהום של הציפורניים אשר נגרם על ידי פטריות. זו מחלה נפוצה המופיעה בשיעור גבוה מאוד בקרב כלל האוכלוסייה. פטרת ציפורניים שכיחה יותר בציפורני הרגליים והיא באה לידי ביטוי בעיבוי הציפורניים, בעכירות ובשינוי גוון ללבן, לצהוב או לחום. ישנה סברה בקרב הציבור, אשר קיימת גם בחזקת אלו הסובלים מן המחלה, כי אין פתרון רפואי בעבור פטרת ציפורניים. רבים מן הסובלים מן המחלה, מתרגלים לחיות ולסבול מהפטרת, ולדווח כי היא כל הזמן חוזרת. אולם ההיפך הוא הנכון! אפשר לחסל פטרת בציפורניים! לפרטים לחץ.

אמנם קשה מאוד למנוע כליל הופעה של פטרת ציפורניים, מכיוון שמדובר בזיהום מאוד שכיח. אולם, ניתן להימנע מהידבקות במחלת פטרת ציפורניים באמצעות שימוש בכפכפים במקלחות משותפות ובאמצעות הימנעות מנעילת נעליים של אנשים אחרים. כדי להקטין את הסיכון, מומלץ גם לנקוט במספר פעולות, כגון; לשמור את הרגליים במצב נקי ויבש, להימנע מנעילת נעליים סגורות או משיתוף כלים לטיפול בציפורניים,כמו קוצץ או מספריים,  הקפידו על נעילת כפכפים במקלחות משותפות, בחדרי כושר או בחדרי הלבשה, הימנעות מ"בנייה" של קישוטים קוסמטיים על ציפורני הידיים ועוד. אולם אם כבר נדבקתם בפטרת ציפורניים, וניסיתם את כל הכדורים המשחות והטיפולים, ישנו טיפול אשר שם לפטרת הציפורניים סוף אחת ולתמיד! לקבלת פרטים נוספים לחץ כאן.

טיפול בלייזר, הינו תהליך ריפוי בעבור פטרת ציפורניים אשר הוכיח את עצמו, הזוכה להדי הצלחה ולהמלצות של רופאים מאז יצא. גם אתם יכולים להבטיח את מקומכם בפגישת אבחון ללא התחייבות, אשר מבטיחה תוצאות כבר מהטיפול הראשון! במסגרת הטיפול, תזכו הן לטיפול מהיר ביותר והן לטיפול חיצוני בלבד בהשגחת רופא. אלו, תחת המעטפת של 7 שנות אחריות לטיפול  – הופכת את הטיפול הרפואי גם למשתלם כלכלית, ולא רק הכרחי רפואית.

לקבלת פרטים נוספים לחץ כאן

  ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *