מופע מיוחד ! שיריה של ברברה סטרייסנד!

הזמרת שרון רושינק ולהקת "Woman in loveבבכורת מופע שיריה של ברברה סטרייסנד!

במשך שנים חלמה המפיקה, אורנה גרנות, ליצור מופע משיריה של ברברה סטרייסנד. לאחר ששמעה את קולה של שרון רושינק, באה אליה בהצעה לבצע  את השירים של הגדולה בזמרות. רושינק הסכימה מיד!

לאחר שצירפה את המעבד גיורא ליננברג ואת הזמר ניקי גולדשטיין המופע עולה עתה בבכורה ארצית בתל אביב!

המופע יתקיים ביום שישי ה-28.2.14 ברידינג 3 תל אביב

 רחוב התערוכה 3 נמל תל אביב.

שרון רושינק. צילום: דפנה סטמרי

שרון רושינק. צילום: דפנה סטמרי

שעת פתיחת דלתות 20:30 ותחילת המופע 22:00

זמר אורח: כפיר בן ליש. ניהול מוסיקלי: גיורא ליננברג

ביוני האחרון הופיעה ברברה סטרייסנד בישראל ועוררה התרגשות רבה בקרב הקהל הישראלי. בימים אלה הזמרת והתגלית הישראלית, שרון רושינק בת ה- 35, יוצאת במופע חדש, woman in love אותו כתבה ובמסגרתו מבצעת את שיריה הגדולים של סטרייסנד, מכל הזמנים: ,woman in love, people, enough is enough, אבינו מלכנו ועוד.

המופע ילווה במצגת וידאו-ארט, שאל רושינק מצטרף הזמר והקומיקאי ניקי גולדשטיין. השניים שיתפו פעולה בעבר במסגרת להקת הנוער "השכנים של צי'ץ" וכעת יוצאים עם המופע החדש. על הניהול המוסיקלי גיורא ליננברג אשר  מלווה את המופע בפסנתר, ומנצח על ארבעה נגנים נוספים. במופע יתארח הפעם הזמר והפרפורמר, כפיר בן-ליש.

שרון רושינק, בוגרת מגמת משחק בחוג לאומנות התיאטרון– אוניברסיטת תל-אביב, למדה פיתוח קול קלאסי ואופרה ונמצאת בעיצומם של לימודים לתואר שני בפסיכודרמה. בעבר הייתה חברה בלהקת "השכנים של צ'יץ'" – בבימוי של ירון כפכפי, כמו כן שיחקה במספר רב של הצגות ומחזות זמר ביניהם "ברנשים וחתיכות", "היי יפה",  "הדרך לעין חרוד" שעלה במסגרת פסטיבל עכו וזיכה את רושינק בציון לשבח. שיחקה בהצגה "יוסף וכתונת הפסים", בבימויו של  צדי צרפתי והשתתפה במופע שאנסונים "קפה פאריז" – יחד עם אבי טולדנו בבימוי ישראל גוריון.  גם על המסך הגיחה רושינק בסדרות "פולישוק"  ו"כאן גרים בכיף" ואף כתבה והפיקה מופע מוסיקלי שנקרא "שלום הוליווד" המועלה בקפה תיאטרון הקאמרי בארבע השנים האחרונות.

כתיבה וביצוע: שרון רושינק, זמר אורח: ניקי גולדשטיין, מנהל מוסיקלי: גיורא ליננברג

ניהול הפקה ושיווק – אורנה גרנות הפקות

גיורא ליננברג – פסנתר, עומרי אברמוב – סקסופון, מארק רוזן – סקסופון, דני דב – גיטרה חשמלית, גיא בר תור – גיטרה בס, הנרי ורד – תופים.

מחיר: 90 דרך ההפקה בלבד.

מחיר 119 ש"ח  דרך רידינג 3

רכישת כרטיסים: 054-5465051, 050-9789398, *9066, או באתר רידינג 3 באמצעות הקישור לציין קוד הטבה "חברים"
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *