החופש הגדול בקרוב נגמר, לא חוזרים ללמוד בלי קרביץ …זוכרים? טיפים לצרכנות נבונה לתלמידי כיתה א'

עוד כילדה אני זוכרת את עצמי מתרגשת לקראת החזרה ללימודים, בעיקר מהציוד החדש שיקנו לי לקראת החזרה לבית הספר, כל הספרים מחברות ומכשירי כתיבה חדשים. ריח נילון העטיפה, וריח הניר קסמו לי במיוחד, אפילו מהפרסומת ברדיו לא חוזרים ללמוד בלי קרביץ, הייתי מתרגשת. אז לא היו לנו שפע היצע כזה של מגוון מוצרים, וסוגי איכויות והיצע של מחירים בהתאם לכיס וליכולת. מבחינת הוריי, ציוד לבית ספר הייתה הפרה הקדושה שאי אפשר לפסוח עליה ואנו כילדים תמיד היינו ממצאים גחמות חדשות למוצרים שחייבים לבית ספר גם אם זו הייתה המלצה בלבד.

כילדים לא עניינו אותנו המחירים, ובטח לא השוואת מחירים. מהר מאוד כהורה למדתי להחכים שלהביא ילדים במדינת ישראל זה תענוג יקר ולקנות ציוד לבית ספר זו הוצאה כבדה שחייבים להתייחס אליה בהתאם.

כדי שהחיים יהיו קלים ופשוטים כדאי להיכנס לרשת בעלת שפע היצע שלך מותגים. רשת מוכרת וותיקה בעלת אחריות ושירות אמין כמו רשת קרביץ. כי היום אפשר למצוא כל ציוד במגוון מחירים ומגוון מותגים שונים, הכל לפי היכולת הפיננסית של כל הורה.

*שימו לב לארץ יצור לצד תפירה או איכות המותג, מותג מוכר וידוע מיוצר בסין יכול להעניק בדיוק את אותן איכויות ושימוש זהה לתיק של חברה ללא מותג מוכר ומפורסם…

*הסבירו והציגו לילדכם את המחיר של כל אחד מהחפצים, כדי שיוכלו להעריך את סדר העדיפויות מבחינתם, ולבחור את הציוד היקר יותר למוצרים משמעותיים וחשובים להם יותר במיוחד שיש ילדים שבלי ציור כלשהוא ירגישו נורא לעומת אחרים שלא ישנה עבורם אם העיפרון כחול או סגול. התנהגות שכזו תעזור לנו ההורים לחסוך ולהם לשמור על הציוד, כי אבדה של תיק או ילקוט היא הוצאה כפולה ומיותרת, הרי הכל מתחיל ונגמר בחינוך….

*אל תתפתו לקנות תיק כבד כי הוא זול יותר, הילד ישתמש בתיק כל יום והמשקל משמעותי.

*אל תתביישו לשקול את התיק אם איננו נישא יש תיקים שלא מצויין משקלם וחבל.

*חיים גולדשטיין, מנהל הסחר בקרביץ, נותן טיפ נוסף וחשוב, להגיע עם הילד לחנות ומומחי הרשת יתאימו עבורו את הילקוט המתאים למידותיו.

תיקים לילדים מכיתות א' בראשית דרכם מצריכה הערכות נוספת לתיקים איכותיים אורתופדיים, התיקים שמצאתי ברשת ולהערכתי המומלצים ביותר:

8

-תיקים בעלי ארבע גלגלים חזקים מבית "טלבר". השומרים על יציבות ומעניקים תחושה מרבית של נוחות כאשר הילד מסיע אותו. התיק מוצע במגוון צבעים ודמויות במחיר מומלץ של 299 שקלים.

-ילקוטי COOL SMART ROLL  תיקים אורטופדיים עם מערכת גב אורטופדית דו שכבתית המותאמת לאנטומיית הגב, מונעת חיכוך לאיוורור ונידוף, תמיכה פנימית ליציבות ועמידות ולחלוקת העומס, ידית טלסקופית, רצועות  כתפיים עם פונקציית מתיחה ותלייה , אופציה למערכת גלגלים עם 2  או 4 גלגלים.

-SMART TROLLY  של מודן, גב תמיכה אנטומי משולב קפיצים לנוחות כתפיות רחבות ומרופדות, תחתית מונעת שחיקה במגוון דמויות אהובות ומוכרות. במחיר של 299 שקלים

 

 
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *